Klubbat för:
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
AARNO SALOSMAA (1941-2008) Komposition, signerad samt daterad -69, olja på duk, 80x100 cm
Utställning: Finska konstnärsgillet, Monaco 1969
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
629049
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här