Glasdosor av Saara Hopea

Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea
Glasdosor av Saara Hopea

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

SAARA HOPEA, glasdosor, 2 st, signerade Saara Hopea Nuutajärvi Notsjö -58, rubinrött glas och försilvrad ring, diameter 6,5 - 9,5 cm, höjd ca 9,3 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629069

2019-04-15