Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
SAARA HOPEA, glasdosor, 2 st, signerade Saara Hopea Nuutajärvi Notsjö -58, rubinrött glas och försilvrad ring, diameter 6,5 - 9,5 cm, höjd ca 9,3 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
629069
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här