Kremls klockor av Kaj Franck

Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck

Klubbat för:

1 150 EUR

Utropspris

1 400 EUR

KAJ FRANCK, karaff, "Kremls klockor", signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, flerfärgat glas, höjd 34 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629080

2019-04-15