Reklamskylt Tobacco Warehouse

Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse
Reklamskylt Tobacco Warehouse

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKYLT, 1900-talets första hälft, Tobacco Warehouse, skuret och lackerat trä med reliefdekor av cigarrer och pipa, lackerat trä, ca 99x157 cm

Färgbortfall, ställvis kraftigare, åldersrelaterat slitage

629091

2019-03-31