Reklamskylt Tobacco Warehouse
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKYLT, 1900-talets första hälft, Tobacco Warehouse, skuret och lackerat trä med reliefdekor av cigarrer och pipa, lackerat trä, ca 99x157 cm
Färgbortfall, ställvis kraftigare, åldersrelaterat slitage
629091
2019-03-31