Nils Lundelius oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NILS LUNDELIUS: Ridande karoliner i vinterlandskap, signerad N. Lundelius, olja på duk, ca 65x82 cm
Kuntoraportti
629133
Päivämäärä:
2019-03-28