Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, brännstämplad samt daterad 1967, modellen formgiven 1957, höjd ca 45-48, 193x90 cm
Slitage
629138
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här