Bruno Mathsson Dagbädd "Berlin"

Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, brännstämplad samt daterad 1967, modellen formgiven 1957, höjd ca 45-48, 193x90 cm

Slitage

629138

2019-03-31