Skål av Timo Sarpaneva

Skål av Timo Sarpaneva
Skål av Timo Sarpaneva
Skål av Timo Sarpaneva
Skål av Timo Sarpaneva
Skål av Timo Sarpaneva
Skål av Timo Sarpaneva

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

TIMO SARPANEVA, skål, signerad Timo Sarpaneva, Iittala 1960-talets slut, klart glas med lila kant, diameter 14 cm, höjd 10 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629190

2019-04-15