Keramikvas av Toini Muona

Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona
Keramikvas av Toini Muona

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

600 EUR

TOINI MUONA, vas, keramik, signerad TM Arabia, 1950-tal, rödbrun glasyr, höjd 27,5 cm, diameter 8,8 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629195

2019-04-15