Endre Nemes färglitografier
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): "6 litografier", portfölj, 1953, med 6 färglitografier, samtliga signerade och numrerade Endre Nemes, 178/185, bladmått ca 74x54 cm
Brukssltiage, gulnade passepartout, mindre veck och fläckar kan förekomma
629203
2019-03-31