Endre Nemes färglitografier

Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier
Endre Nemes färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): "6 litografier", portfölj, 1953, med 6 färglitografier, samtliga signerade och numrerade Endre Nemes, 178/185, bladmått ca 74x54 cm

Brukssltiage, gulnade passepartout, mindre veck och fläckar kan förekomma

629203

2019-03-31