Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, 142x100, stolarnas sitthöjd 45, medföljande iläggsskiva bredd 48 cm
Ytskador, en stol med skadad klädsel
629214
2019-04-03