Trågsoffa

Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

TRÅGSOFFA 18/1900-tal, rokokostil, skuren dekor, gråmålad, längd 195 cm

Kuntoraportti

Fläckar, slitage

629232

Päivämäärä:

2019-03-31