Trågsoffa
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
TRÅGSOFFA 18/1900-tal, rokokostil, skuren dekor, gråmålad, längd 195 cm
Kuntoraportti
Fläckar, slitage
629232
Päivämäärä:
2019-03-31