Krucifix förgyllt silver Grekland

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KRUCIFIX, förgyllt silver, 1800-talets första hälft, Grekland, filigranarbete, monterade färgade stenar, möjligen Ioánnina, 12,5x11 cm, vikt 106 g

slitage , mindre dekordel saknas

629240

2019-04-01