Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, s.k. glasmästarspegel, fasettslipat glas, mått ca 80x41 cm

Dekorbortfall, slitage

629242

2019-03-31