Soffa Danmark

Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark
Soffa Danmark

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, Danmark 1960-tal, ben i jakaranda, lösa sitt och ryggkudda samt stomme klädd i svart läder, höjd 68, längd 190, sitthöjd 44 cm

Citesintyg medföljer

visst slitage

629244

2019-03-31