Kurt Östervig soffbord

Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, soffbord, ek, Danmark, 1950-tal, höjd ca 49, 130x75 cm

Slitage

629260

2019-03-29