Bergboms golvarmaturer mässing

Klubbat för:

6 000 SEK

2 000 SEK

BERGBOMS, golvarmaturer, 1 par, G-03, mässing, 1900-talets andra hälft, röda skärmar, höjd ca 132 cm

Smärre slitage

629265

2019-03-29