Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALONGSBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, skuren dekor, förgylld, skiva i sten, höjd ca 78, 74x48 cm

Renoverat och kompletterat, omarbetat, senare skiva

629267

2019-03-31