Pieter Van Schayenborg, Fiskstilleben

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PIETER VAN SCHAYENBORG (1635-1657): Fiskstilleben, olja på pannå, 47x64,5 cm. Spår av signatur.

PROVENIENS: Nordén Auktioner, Nr 18, våren 1995, katalognr 200

629276

2019-04-05