Fredrik Wilhelm Scholander akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1816-1881): "Duellen på Stortorget" signerad F Schlolander och daterad 1870, akvarell, oval, ca 60x48 cm

Kuntoraportti

629304

Päivämäärä:

2019-03-29