Fredrik Wilhelm Scholander akvarell
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1816-1881): "Duellen på Stortorget" signerad F Schlolander och daterad 1870, akvarell, oval, ca 60x48 cm
Kuntoraportti
629304
Päivämäärä:
2019-03-29