Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, spegelns mått ca 170x76, konsolbordets mått höjd 49, 66x33 cm
Slitage
629313
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här