Spegel konsolbord gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, spegelns mått ca 170x76, konsolbordets mått höjd 49, 66x33 cm

Slitage

629313

2019-03-31