Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första kvartal, rombformad stomme i mässing, för 2 ljuspunkter, med skärmar i klart pressglas, höjd t.o.m takfäste ca 56 cm

Åldersrelaterat slitage, patina, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

629323

2019-03-31