Taklampa
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets första kvartal, rombformad stomme i mässing, för 2 ljuspunkter, med skärmar i klart pressglas, höjd t.o.m takfäste ca 56 cm
Åldersrelaterat slitage, patina, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
629323
2019-03-31