Anders Loman oljemålning

Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS LOMAN (1879-1953): Vinterlandskap, Malung, signerad och daterad A Loman 1932, olja på duk, ca 75x106 cm

629329

2019-04-04