Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNA, sterlingsilver, London 1860, dekor av växtslinga, handtag i trä, höjd ca 16 cm, vikt ca 377 g
Slitage, mindre bucklor
629338
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här