Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Kaukas, antik, medaljonger på röd botten, ca 136x123 cm

mindre lagningar, smärre slitage

629354

2019-03-31