Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL WILHELM NORDGREN (1804-1857): Mansporträtt, signerad CV Nordgren, 1838, olja på duk, ca 40x32 cm
slitage, mindre reva
629361
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här