nickedockor

 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor
 nickedockor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICKEDOCKOR, 1 par, porslin, 18/1900-tal, höjd ca 13 cm

slitage

629367

2019-03-31