Kurt Östervig tevagn

Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn
Kurt Östervig tevagn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, tevagn, Jason, Danmark, ek och teak, höjd ca 64 cm, 89x45 cm

Smärre slitage, repor

629375

2019-04-05