Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gula, bruna och grå nyanser, signerad BS (Birgitta Södergren), ca 236x153 cm
Slitage, fläckar
629378
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här