Stolar allmoge 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, 1800-tal, allmoge, furu, delvis bemålade i blått, sitthöjd ca 44 cm
Kuntoraportti
Slitage, avskavd färg
629383
Päivämäärä:
2019-04-05