Aladåbform koppar
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ALADÅBFORM, koppar, dekor av kräfta, 1800-tal, längd ca 30 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
629388
Päivämäärä:
2019-04-05