Oljemålning porträtt 1800-tal

Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal
Oljemålning porträtt 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, empire, 1800-talets första hälft, ca 72x55 cm

Slitage, lagningar, krackeleringar, retucher

629407

2019-04-05