Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SARREGUEMINES, "Toby Jugs", 3 st., porslin, Frankrike, 1800-talets slut, " polykromt bemålade, höjd ca 18-22 cm
1 med lagning i botten, mindre stjärnsprickor
629439
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här