Sven Inge Demonér Höglund oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): "Dark painting vändkors", signerad och daterad -85, olja på duk, ca 95x74 cm

629454

2019-03-29