Max Walther Svanberg

Max Walther Svanberg
Max Walther Svanberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTHER SVANBERG (1912-1994): Fågelkvinnan, signerad och numrerad Max Valters 38/135, offset, ca 24x16,5 cm

629456

2019-03-29