Fiskeutrustning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKEUTRUSTNING, bestående av 5 fiskespö, Abu Garcia 4 st samt Clipper, 1 st fiskerulle Ambassadeur 6000c, 2 Shimano samt Daiwa, 2 fiskelådor med diverse utrustning, mestadels drag och krokar samt håv
Bruksslitage, skador kan förekomma, ej genomgånget
629466
2019-03-30