Fiskeutrustning

Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning
Fiskeutrustning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKEUTRUSTNING, bestående av 5 fiskespö, Abu Garcia 4 st samt Clipper, 1 st fiskerulle Ambassadeur 6000c, 2 Shimano samt Daiwa, 2 fiskelådor med diverse utrustning, mestadels drag och krokar samt håv

Bruksslitage, skador kan förekomma, ej genomgånget

629466

2019-03-30