Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Etsarateljé", stämpelsignerad, etsning, ca 30x20 cm
LITTERATUR: Haskel 333
Saknar glas, bristning, gulnader
629471
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här