Knopmätare
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNOPMÄTARE, tidigt 1900-tal, Walkers patent, Cherub, Ship log, mässing, galvaniserat järn samt rep, största delen ca 37 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Bruks och åldersrelaterat slitage
629481
2019-04-07