Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
DOUGLAS ZETTERMAN, samtida, abstrakt komposition, etikettmärkt á tergo, olja på plåt, ca 100x120 cm
Repor och märken förekommer
629482
2019-03-31