Bitossi bordslampa design Aldo Londi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALDO LONDI, bordslampa, Bitossi, Bergboms, 1960-tal, vitglaserad keramik med förgyllda detaljer, signerad undertill, höjd ca 43 cm

629504

2019-03-30