Eugene Feyen

Eugene Feyen
Eugene Feyen
Eugene Feyen
Eugene Feyen
Eugene Feyen
Eugene Feyen

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EUGENE FEYEN (1815-1908): Flicka som lagar nät, olja på pannå, signerad EUG.FEYEN, ca 55x40 cm

Smärre slitage

629511

2019-04-03