Mat och bordsskedar 1700-tal

Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal
Mat och bordsskedar 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAT- och BORDSSKEDAR, 7 st, silver, 1700-talets senare del, olika tillverkare varav 2 st Anders Hjulström Köping 1792, längd 20-21,5 cm

Samtliga med gravyrer

629514

2019-03-29