Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MAT- och BORDSSKEDAR, 3+1+1 st, silver, 1800-talets början, varav 3 st stämplade Carl Petter Modin Sundsvall 1808, längd 21-22,5 cm
Samtliga med monogram, slitage och skador
629515
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här