Mat och bordsskedar silver

Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

MAT- och BORDSSKEDAR, 3+1+1 st, silver, 1800-talets början, varav 3 st stämplade Carl Petter Modin Sundsvall 1808, längd 21-22,5 cm

Kuntoraportti

Samtliga med monogram, slitage och skador

629515

Päivämäärä:

2019-03-29