Linneskåp
Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, Nizza" Swedish Modern, AB Westbergs Möbelfabrik, stomme fanerat med mahogny och bok, dörrpar med rotting, beslag i mässing, invändigt med hyllor och lådor, höjd ca 110 cm, yttermått ca 104x83 cm
Bruksslitage, ställvis med repor och märken
629522
2019-04-03