Linneskåp

Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, Nizza" Swedish Modern, AB Westbergs Möbelfabrik, stomme fanerat med mahogny och bok, dörrpar med rotting, beslag i mässing, invändigt med hyllor och lådor, höjd ca 110 cm, yttermått ca 104x83 cm

Bruksslitage, ställvis med repor och märken

629522

2019-04-03