Carl Otto Hultén
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Ur sviten Söta fröken pilsk, signerad och daterad CO Hultén -46, blandteknik/collage på spelkort, ca 9x6 cm,
UTSTÄLLD: Ystads Konstmuseum 2002, avbildad i katalog
629537
2019-04-02