Carl Otto Hultén

Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Ur sviten Söta fröken pilsk, signerad och daterad CO Hultén -46, blandteknik/collage på spelkort, ca 9x6 cm,

UTSTÄLLD: Ystads Konstmuseum 2002, avbildad i katalog

629537

2019-04-02