James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Kompositioner, färgetsningar, signerad och numrerad "J Coignard", nr 10/50, bladmått ca 33x26 cm

629557

2019-03-30